1

Temat: eStats 4.5.21

Zgodnie z zapowiedzią, przygotowałem wersję z niewielkimi poprawkami dla serii 4.5, teraz wszystkie moce przerobowe zostaną przeniesione na prace nad kolejną serią, 4.9, której pierwsze stabilne wydanie pojawi się, mam nadzieję, w ciągu dwóch, trzech miesięcy :-).

Zmiany:

- poprawki w angielskim tłumaczeniu;
- respektowanie ustawienia opcji zapisywania informacji o ignorowanych wizytach;
- poprawione wyświetlanie menu;
- kilka innych drobnych zmian i poprawek.

Pobieralnia:

ZIP: 456.81 KB.
TAR.BZ2: 239.86 KB.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

2

Odp: eStats 4.5.21

Wszystko fajnie... tylko powiedz mi czy można to upgrade 'ować ? Czy całą instalację wykonać od początku...?  jeśli od początku to czy dane zachowane w bazie da się bez problemu przenieść do obecnej wersji i czy nie ma różnic w tabelach MySQL w porównaniu  (Wersja eStats: 4.5.20 - stable (29.09.2007 14:11:06);) do obecnej czyli 4.5.21 ?

pozdrawia

3

Odp: eStats 4.5.21

Przy wersjach poprawkowych (czyli jedynie zmiana ostatniej części numerku, o ile wcześniejsza nie była testowa) wystarczy jedynie nadpisać zmienione pliki (lub wszystkie), uważając jedynie na to aby nie skasować przypadkiem pliku conf/config.php i danych z data/.
Zdaje się, że w FAQ jest odpowiednia informacja ;-).

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

4

Odp: eStats 4.5.21

ok dzięki smile

5

Odp: eStats 4.5.21

Nie wiem czy problem jest znany, mianowicie pod Operą  9.25 nieprawidłowo działa rozsuwane menu w zakładce admin.
Aby coś przekonfigurować muszę wchodzić przez FF :-)
Pozdrawiam !

6

Odp: eStats 4.5.21

Dziwne, właśnie dla tej wersji było to poprawiane, i nie wiem jak w 9.25, ale w 9.50 (testowa) nie występuje.
Może masz inne ustawienia czcionek, bo nie mogę w tej wersji powtórzyć tego błędu, który mógł występować (i zwykle występował) w poprzednich wydaniach 4.5.x.
Tak czy owak, dla tej serii nie będzie już raczej żadnych poprawek, bo za miesiąc przewidywana jest wersja stabilna z serii 4.9.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

7

Odp: eStats 4.5.21

Tak, Tuudi ma racje. Dziwne, ze wczesniej tego nie zauwazylem...

8

Odp: eStats 4.5.21

Myślę, że w nowej wersji bedzie działać poprawnie smile
Tymczasem czekam na stabilna 4.9.